Inovované kalhotky Mio Soft od Bambinomio

Kalhotky Bambinomio jsou na českém trhu už přes 10 let. Byly to jedny z prvních, které jsem vůbec měla na svoji první miminko. A byly skvělé už tehdy, v době, kdy byla po každých pár kilech potřeba koupit novou velikost. To se změnilo – bambinomio inovovalo v souladu s moderními trendy kalhotky a jsou nyní k dostání ve dvou velikostech, které si můžete ještě velikostně upravit podle potřeby. Za mě: Paráda!

bambino-mio-svrchni-pul-kalhotky-miosoft-na-plenky-ROSIE-POSIE-2

Kalhotky Mio Soft Bambinomio. Stále tentýž skvělý štíhlý střih, který má vysoko vykrojené boky a má prostorné vnitřní nohavičky, ideální na plenky na rovno. Systém bambinomio je udělán právě na vícevrstevné plenky. A výborně také funguje na naše klasické české čtverce. Díky plence na rovno získáváte luxusní štíhlé a pohyblivost neomezující balení. Plenka na rovno sice neochrání svrchní kalhotky před pořádnou náloží, ale velmi pomáhá v hybnosti děťáku, které právě objevuje a rozvíjí svoje pohybové možnosti.

BAMBINOMIO-SVRCHNI-KALHOTKY

Nebojte se kombinovat kalhotkové pleny (na ty bambinomio svrchní nedoporučujeme, nepokryly by celou kalhotkovou plenku!) a plenky na rovno právě třeba s bambinomio svrchními kalhotkami plena na rovno jako štíhlé balení je vhodná na dobu aktivity děťátka, protož minimalizuje pohybová omezení objemným balením (obzvlášť kombinace klasická čtvercovka na úzkou nudli a bambinomio svrchní dostane vás svojí štíhlostí.

Savost můžete vylepšit nějakou bambusovou vkládačkou, nebo přebalujte prostě častěji, podle potřeb děťátka – stejně tak, jako krmíte, když má hlad, nebojte se přebalit, když se po děťátko počurá. S látkovými plenami tuhle možnost máte, protože se nemusíte ohlížet na to, kolik korun tím vyhodíte do poplenice (a že plena ještě není dostatečně „naplněná“ za ty peníze ).

bambino-mio-svrchni-pul-kalhotky-miosoft-na-plenky-traffic-jam-LIFESTYLE

Jsme rádi, že bambinomio drží krok s dobu, stále inovují a pořád mají co nabídnout ve světě moderních plen. Kalhotky bambinomio pro mě patří neoddělitelně k mým plenkovým začátkům 🙂

276289011_1_640x640

Co se týká péče, kalhotky je možné prát až na 60 stupňů, ale na stránkách bambinomio je doporučení prát na 40 s nebiologickým pracím prostředkem a jedno odměrkou Mio Freshe a doporučují schnutí volně na vzduchu. Upozorňují, že praní na vyšší teploty a časté sušení v sušičce se může odrazit v nižší životnosti svrchních kalhotek. Samozřejmě žádná aviváž (jak poznáte aviváž od máchadla?) a žádné žehlení!

miosoft-nappy-cover-washing-symbols_2

Pokud hledáte štíhlé balení, a nemáte dítě, co by kajdilo 6x za den, určitě zkuste pleny na rovno a kalhotky bambinomio. Budete překvapeni, že látkové pleny skutečně neomezují děti nijak v pohybu.

Plenkování zdar!

podpis-blog

 

 

Kalhotky Mio Soft i další výrobky od bambinomio najdete v našem obchodě Latkovky.cz!

 

Categories: BLOG