Zaslání e-booku

Zdravím tě, milá budoucí látkařko!

Jsem Markéta Bumbálková, zakladatelka e-shopu www.latkovky.cz a informačního portálu Látkovky.info.
Od roku 2005 se pracovně i osobně (mám 4 děti, nejmladší narozený v září 2013) věnuji moderním látkovým plenkám, testuji, zkouším, sbírám zkušenosti i od našich zákaznic a snažím se vše předávat dál.

Látkové plenky mě totiž vzaly za srdce.

Těším se s Tebou na setkávání na informačním projektu Látkovky.info o tom, jak používat látkové plenky, jak se o pleny starat, jak je používat, jak vybírat a spousta dalších věcí kolem, které tě jen budou zajímat. Jsem připravená svoje znalosti a zkušenosti sdílet, abys to měla snazší a lépe se ti rozhodovalo, jaké plenky vybrat.

 

Latkovky.info - brana do světa plen

Latkovky.info – brana do světa plen

Rozcestník je na cestě do tvojí e-mailové schránky. Je to první ze sady mailů, kterými se tě budu snažit provést plenkovým světem.

Najdi první email, ať můžeme začít.

Ve své emailové schránce hledej email s předmětem: „Rozcestník Jak si vybrat látkové pleny“

Pokud máš e-mail od Seznam.cz + Email.cz:
Ve svém e-mailu zkontroluj složku „Hromadné“. E-mail od „Marketa Latkovky.cz“ přesuň do složky „Doručená pošta“ a žádná zpráva ze světa Látkovek Ti neuteče.
Pokud máš mail od Gmail.com:
Ve svém e-mailu zkontroluj složku „Promo akce“. Marketa Latkovky.cz“ přesuň do složky „Doručená pošta“ a žádná zpráva ze světa Látkovek Ti neuteče.

Proč e-mail? Jako máma vím, že čas si musím plánovat sama – a ani když si ho naplánuji, neznamená to, že mi to vyjde. Když si něco nechám poslat do mailu, můžu se k tomu vrátit ve chvíli, kdy na to budu mít čas (a klidně i na několikrát).

Tak jdeme do toho! S láskou

PODPIS-MARKETA-BILA